6 februari 2021

Of je nu beginner, reeds gevorderd, jong of oud bent, iedereen is welkom.

In onze muziekschool is iedereen welkom, of je nu beginner, reeds gevorderd, jong of oud bent!

We schrijven nog even de belangrijkste zaken uit:


Leeftijd:

Alle leeftijden zijn welkom in onze muziekschool. We merken echter wel dat sommige kleuters van 4 à 5 jaar nog niet fysiek klaar zijn om een instrument te bespelen. Zo zijn ze te klein om achter een drum of piano te kruipen of is de gitaar te groot voor hun. Het is dus belangrijk dat je te weten komt of dat je kind groot genoeg is om te kunnen starten. Omdat je voor de zangles geen instrument nodig hebt kunnen kleuters wel al op vroege leeftijd beginnen. Via een proefles kan je perfect testen of je kind er klaar voor is! Gedurende 30 minuten zal de coach een goed beeld kunnen vormen van de fysieke capaciteiten van je kind. 

Kinderen in het lager onderwijs hebben de perfecte leeftijd om te beginnen met muzieklessen. Hoe vroeger je kind start met muzieklessen hoe sneller ze kunnen groeien. Maar ook volwassenen en gepensioneerden kunnen nog starten met het leren van een instrument. Muziek maken is niet alleen leuk, het is ook gezond! 


Zolang je een half uur per dag kan en wil oefenen, zal je jouw instrument onder de knie krijgen!


Ervaring:

Ervaring is absoluut niet nodig om bij ons te starten. Onze coaches zijn ervaren muzikanten die je enorm veel kunnen bijleren. In onze muziekschool leer je jouw eerste akkoorden spelen of toonlader zingen en kun je groeien tot het volgende aanstormend talent.

Ook professionele muzikanten, die wat extra begeleiding willen of een specifieke vraag hebben kunnen bij ons terecht! 

Professionele drumlessen voor volwassenen


Instrument:

De belangrijkste keuze die je zal moeten maken in je muzikale carrière is de keuze van het instrument dat het beste bij jou past. Soms lijkt het leuk om een bepaald instrument te bespelen maar wanneer je er dan eindelijk aan begint blijkt het dan toch niets voor jou. In De Rockschool ben je vrij om je muzieklessen te verplaatsen naar een ander instrument! Op deze manier kan je met een tienlessenkaart elk instrument uitproberen in onze muziekschool. Bij een proefles kan je gebruik maken van onze instrumenten. Eenmaal het instrument van je dromen gevonden? Neem een kijkje in onze muziekwinkel om het instrument van je dromen te vinden (PS al onze leerlingen krijgen hier ook een mooie korting).

Kies je instrument!


Pianoles lager onderwijs


Coach:

Tot slot rest er nog 1 beslissing die je zal moeten maken. Bij wie wil ik les volgen? Ook hier maken we het voor jou gemakkelijk. Via Het Team kan je een kijkje nemen naar al onze leerkrachten. Zo kan je een coach zoeken die echt bij jou past! 

Vind jou coach!Of je nu beginner, reeds gevorderd, jong of oud bent, iedereen is welkom.

Haal het maximum uit je muziekles!

Een halfuurtje is goed maar kan soms kort lijken. Waarom is dit? Omdat het leuk is! Lees hier hoe je echt het maximum uit je 30 minuten kan halen.

16 september 2021

Lees meer

Aanpassing lesdagen door WK Wielrennen

Volgende week wordt Leuven het wielercentrum van de wereld. Hierdoor zullen wij heel wat hinder ondervinden. Bekijk hier wat dat zal betekenen voor jouw muzieklessen.

15 september 2021

Lees meer

Inschrijvingen muzieklessen schooljaar 2021 - 2022

Met het einde van het schooljaar in zicht kijken we al weer uit naar een nieuw muzikaal jaar, met nog meer verschillende workshops en muzieklessen! Lees hier alles wat je moet weten over onze muziekschool in het nieuwe schooljaar.

10 mei 2021

Lees meer

Rockschool goes digital: Lessen Logic Pro, Ableton en Garageband

Als muzikant van de 21ste eeuw is het werken met Ableton, Logic Pro en dergelijke programma's niet meer weg te denken. Deze DAW's (Digital audio workstations) bieden iedereen de kans om zelf muziek op te nemen, te creëren en te producen.

13 maart 2021

Lees meer

Online muzieklessen op maat!

Wegens succes worden de online muzieklessen vast opgenomen in ons lessenassortiment!

26 februari 2021

Lees meer

Inschrijvingen Rockertjesweek en Rockkamp 2021

Vanaf vandaag is mogelijk om je in te schrijven voor de rockkampen van 2021!

16 januari 2021

Lees meer

Lessenrooster raadplegen

Via Classy.School kan je makkelijk je lessenrooster checken, contact opnemen met ons en je leerkracht en kan je snel notities toevoegen aan je les. Lees er hier alles over!

19 december 2020

Lees meer

Rocknieuws || Muzieklessen in tijden van Lockdown 2.0

Alles wat je moet weten als leerling van De Rockschool tijdens de nieuwe lockdown

6 november 2020

Lees meer

Aankopen instrument en toebehoren

Vooruitgang maak je natuurlijk het best als je thuis veel oefent. Je eigen instrument hebben is dus een must!

26 december 2020

Lees meer

Verlengen 10 beurtenkaarten

Binnenkort lopen de 10 beurtenkaarten af. Wil je deze verlengen en omzetten naar een schooljaar? Voor maar 295 euro verleng je je lessenpakket met 20 lessen. Let op: verlengen naar een schooljaar slechts geldig tot eind december.

6 november 2020

Lees meer

Update: Corona

De Rockschool schakelt naar 'code oranje' en geeft tijdelijk, van 2 tot en met 11 november, online lessen.

26 oktober 2020

Lees meer

Nieuwsbrief

We geven maandelijks een update over alles wat er reilt en zeilt in De Rockschool. Interesse? Schrijf je nu in via de knop 'nieuwsbrief' in de menubalk!

Lees meer

Online inschrijvingsmodule

Vanaf 1 augustus werden de agenda's van onze coaches vrijgegeven voor alle nieuw leerlingen die zin hebben in een muzikaal jaar

Lees meer

Richtlijnen Covid-19

We frissen de richtlijnen omtrent het pandemieniveau geel in het deeltijds kunstonderwijs nog even op.

9 oktober 2020

Lees meer

Rockertjesweek 2020

Joepi! We mogen op kamp. Het heeft wat tijd gekost om de bevestiging te krijgen maar het is gelukt!

15 juni 2020

Lees meer

Inschrijvingen vanaf 1 augustus

Vanaf 1 augustus starten de inschrijvingen voor de nieuwe leerlingen!

1 juni 2020

Lees meer

Nieuw: Songwriting

Wat zit er in een lied(je)? Hoe begin ik zélf aan een lied(je)? Hoe verzoen ik tekst en muziek? Het zijn maar enkele vragen waar songschrijvers van over heel de wereld al decennia mee worstelen.

1 september 2019

Lees meer

Rockertjesweek op volle toeren

Check "Our Coolest Kids On The Block'! Volg hun fratsen op onze facebookpagina of via ons Instagram account.

6 augustus 2019

Lees meer

Einde Schooljaar 2018-2019

Deze week eindigen de meeste lessen van de rockschool. Het is dus niet meer mogelijk je on-line in te schrijven.

22 mei 2019

Lees meer

Op zoek naar een cadeau?

10 december 2018

Lees meer

Overschakelen naar schooljaarformule zonder meerkost

Volg je momenteel les in de Rockschool met een 10-lessenkaart. Ben je nu al zeker dat je je halfuurtje voor de rest van het schooljaar wilt reserveren? DAT KAN! .

20 oktober 2018

Lees meer

Nieuw: Saxofoonlessen

Vanaf nu ook individuele saxofoonlessen in de Rockschool.

18 september 2018

Lees meer

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x